Zostań mistrzem shinobi

Zostań mistrzem świata Naruto

Ogłoszenie

Uwaga!!! Forum będzie przenoszone. Aktualnie trwają prace nad nową wersją forum. Dalsze informacje będą podawane jak najszybciej.

#1 2010-01-20 16:22:57

Daisuke

Gość

Trening Jiro Namikaze

Przychodzę na piękną oazę i kładę się na trawie spoglądając w chmury. Czekając na Jiro składam sobie dla zabawy pieczęci, obmyślając przebieg treningu. Spoglądam na leżącą obok mnie katanę, po czym podnoszę ją i wyjmuje z pochwy. Wyrywam kępę trawy, i podrzucam w powietrze, uruchamiając sharingana, po czym tnę każde źdźbło na pół. Wskakuję na pobliskie drzewo i rozglądam się za uczniem. Zeskakuję i podchodzę i nabieram wody z pobliskiego strumyka, po czym wracam na "wyleżaną" trawę, miecz czyszczę szmatką wyjętą z plecaka, po czym chowam go do pochwy. Zawiązuje sobie opaskę na oczach i po pewnym czasie zasypiam.

__________________________________________________________

Twoje posty mają zajmować minimum. tyle, ile połowa wstępu.

 

#2 2010-01-20 16:28:34

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Dostałem wezwanie od swojego sensei - Kezekage, abym stawił się o godzinie "X" (xD) w pobliskiej oazie poza wioską.
Rozkaz to rozkaz, więc musiałem iść. Szedłem jakieś 10 minut, gdy przed moimi oczami ukazały się palmy.
Wchodzę do oazy i ujrzałem leżącego na ziemi Daisuke.
-Halo, Kezekage! Miałem się stawić u Ciebie, ale dlaczego akurat tutaj i w jakiej to sprawie? I przepraszam że wyrywam Pana ze snu.
Dziwne... chce się ze mną spotkać poza wioską a nie w swoim biurze do tego śpi jak przychodzę. Coś mi tu nie pasuje...

                                       
Mogą być takie długie ? xD

 

#3 2010-01-20 16:59:03

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Obudzony przez młodzieńca wstaje i otrzepuje się z małych chodzących po mnie stworzonek które obsiadły mnie podczas mojej drzemki.
Zsuwam opaskę na szyje, po czym rozciągam się chwilkę i uderzam delikatnie Jiro w głowę.
-Nie tym tonem młodzieńcze! Z tego co słyszałem chciałeś nauczyć się jakiejś techniki rangi C, prawda?
Podnoszę pochwę miecza i mocuje ją na pasku spodni.

 

#4 2010-01-20 17:04:31

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

-Ahhh to o to chodzi! Pewnie że bym chciał! Sensei, czego możesz mnie nauczyć? Muszę stać się silny i wygrać przyszły egzamin na chunina!
Ciekawe czego mnie nauczy!? Mam nadzieję, że czegoś przydatnego. Znając życie, to zadba o moje umiejętności i dostatecznie przygotuje mnie na  egzamin. Musze się przyłożyć, bez względu co będę miał robić.
Duży uśmiech pojawił się na mojej twarzy.

 

#5 2010-01-20 17:12:10

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

-Dzisiaj nauczę cię jednej techniki, a mianowicie Hari Raien, Słyszałeś o niej? -Zapytałem mojego ucznia w drodze po butelkę z wodą.
"Mam nadzieję że nauka pójdzie szybko, mam jeszcze dużo papierkowej roboty, to w sumie cud że udało mi się wyjść z biura."- Pomyślałem pijąc napój, po czym skierowałem się w strone strumyka.

 

#6 2010-01-20 17:15:05

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Ooo, to jest coś! Będę koksik jak to opanuje
Szeroko się uśmiecham i mówię:
-Jasne, że słyszałem! Technika polega na zaostrzeniu włosów niczym pali i wystrzeleniu ich w kierunku przeciwnika. Ma się nad nimi pełną kontrolę! Super! To co, przejdziemy do nauki Daisuke Sensei?
Super, super, super!

 

#7 2010-01-20 18:26:16

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

-No to zaczynamy!-Powiedziałem po czym odłożyłem butelkę. Podszedłem do ucznia i pokazałem mu pieczęcie.
-Po wykonaniu znaków musisz skoncentrować chakrę, po czym umieścić ją we włosach, wzmacniając je.
Pokazałem jeszcze raz pieczęcie i użyłem tej techniki celując w pobliskie drzewo.
Teraz twoja kolej.[/i]

 

#8 2010-01-20 18:43:05

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Z uwagą przyglądam się sensei.
Łatwizna, zaraz mi się uda.
Robię takie pieczęcie, jak pokazał Daisuke i kumuluję chakrę we włosach. Chakra podziałała...! Tylko nie w taki sposób w jaki powinna... Włosy oklapły i oplątały mnie.
-Wyglądam jak Buszmen! Haha!
"Wyciągam" chakrę z włosów i wracają do swojego poprzedniego kształtu, czy raczej ułożenia. Powtarzam próbę jeszcze kilka razy, ale efekt ten sam.
-Sensei, mógłbyś pokazać mi tą technikę jeszcze raz?

 

#9 2010-01-20 18:50:38

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

[i]-Z uśmiechem podchodze do ucznia i ponownie tłumaczę o jak wykonać tą technikę, po czym pokazuje mu ją i siadam pod pobliskim kamieniem.

 

#10 2010-01-20 19:01:32

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Uważnie przyglądam się i słucham wskazówek. Ponownie próbuję wykonać jutsu. Niezbyt mi to wychodzi.
-Trudna ta technika...
Skoncentrowałem się maksymalnie i posłałem mnóstwo chakry do włosów. Włosy najeżyły się i pofrunęły. Niestety nie tak jak ja chciałem i prawie trafiły Daisuke.
-Ojj przepraszam.

 

#11 2010-01-20 20:51:34

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Podczas gdy relaksowałem się patrząc na piękno natury, tuż obok mnie przeleciały włosy mojego ucznia. Uśmiechnąłem się i pokiwałem głowa na znak, że nic się nie stało.

 

#12 2010-01-20 20:55:39

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Siadam na chwilę i wpatruję się w drzewo. Po chwili wstaję i kumuluję chakrę, aż emanuje ze mnie. Włosy wystrzeliwują w górę i z ogromną prędkością kierują się w niebo.
Kur** za dużo chakry chyba do tego użyłem... Nie mogę nad nimi zapanować!
Włosy lecą cały czas w górę. Dopiero kiedy zacząłem wstrzymywać chakrę, włosy powoli mnie "słuchały". Zacząłem nimi krążyć jakieś 30 metrów nad oazą. W końcu zaatakowałem drzewo. Palma została pocięta i poszatkowana w drobny mak.
- Dobrze, Daisuke Sensei ?

 

#13 2010-01-20 21:32:48

Daisuke

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

"Dobry jest!" Pomyślałem patrząc na wyczyny młodego.
- Nawet bardzo. To chyba na tyle. Do zobaczenia!-powiedziałem odchądząc z oazy.

 

#14 2010-01-20 21:34:28

Jiro

Gość

Re: Trening Jiro Namikaze

Bardzo się ucieszyłem z nauki nowego jutsu.
-Dzięki i do widzenia Kezekage!


[KONIEC] xD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sasuke1.pun.pl www.margo-nem.pun.pl www.religijne.pun.pl www.ratunkiur.pun.pl www.katowickikolejarz24.pun.pl