Zostań mistrzem shinobi

Zostań mistrzem świata Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Uwaga!!! Forum będzie przenoszone. Aktualnie trwają prace nad nową wersją forum. Dalsze informacje będą podawane jak najszybciej.

#21 2010-01-15 23:43:30

Jiro

Gość

Re: Wyprawa Hyuuga Soshi i Jiro Namikaze

-Heh, jak nie powie czegoś konkretnego będziemy obcinać mu jeden palec dziennie. A niech spróbuje tylko uciec! Gadaj co wiesz brudasie!
-Aaaa nie wiemmm.. wiel.. lu rzeczy na tee..mmaaat,, yy.. o coo pytaci...ee w ..ogóle ?
-Gadaj co wiesz o demonach! I nie jąkaj się!
-Ahha, jeden deeemon zapieczętowany jeestt w hokage Konohy, jest silny, ale wy jesteescie od niego potężniejsi prawddaaaa?
-Taak, pewnie. Teraz weź jeden bochenek i zmykaj do swojego miasteczka. Tylko ani słowa o co pytaliśmy. Pamiętaj, my mamy uszy i oczy wszędzie!
-Taakk oczywiście, dziękuję! Doo widzeniaaa!
Bandyta biegiem ucieka w stronę przeciwną do naszego marszu.
-Pora chwile się zdrzemnąć. Długi marsz przed nami. Dobra idę spać.
Szybko zasypiam pod gołym niebem. Co ty robisz to nie wiem. Za jakieś 4 godziny będzie świtać.

 

#22 2010-01-16 09:35:39

Hyuuga Soshi

Gość

Re: Wyprawa Hyuuga Soshi i Jiro Namikaze

Popatrzyłem na Jiro i powiedziałem
-Hmmm czy sądzisz że puszczenie go to dobry pomysł ? Jeśli to bandyta napewno u Hokage ma przerąbane będzie chciał sie podlizac i powie o tym co kto i gdzie pytał hmmm oddzial ANBU powinien tu byc za 4 Godziny tak więc ja śpie 3 nie mam zamiaru cie budzic naucz się byc punktualny.Po czym zgasiłem ognisko i położyłęm się

 

#23 2010-01-16 12:21:12

Jiro

Gość

Re: Wyprawa Hyuuga Soshi i Jiro Namikaze

-Hah, wszystkich chcesz uczyć porządku... Może i dobrze. Mam problemy ze wstawaniem punktualnym, więc nie pójdę spać w ogóle. A ten bandyta niech idzie i rozpowiada, że porwali go dobrzy shinobi. Niech mówi nawet o co pytaliśmy, niech Hokage wie że przybędziemy... We dwóch nie damy rady, ale całą organizacją będziemy musieli na wioskę napaść. Jutro zacznimy trening. Kiedy go skończymy wrócimy do bazy i zaplanujemy atak na Konohę. No chyba że Hao bedzie mial inne plany. Zobaczy się. Dobranoc, ja posiedzę i popatrzę w gwiazdy.
Kładę się na plecach i szeroko-otwartymi oczyma oglądam gwiazdy.

 

#24 2010-01-16 16:05:31

Jiro

Gość

Re: Wyprawa Hyuuga Soshi i Jiro Namikaze

Soshi postanowił pójść walczyć na egzaminie o chunina, więc musiałem się zgodzić. On poszedł na egzamin, a ja poszedłem poszukać miejsca w którym mogę się wytrenować na nowe jutsu.



KONIEC WYPRAWY!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.religijne.pun.pl www.margo-nem.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.ratunkiur.pun.pl www.sasuke1.pun.pl